Konferencje biznesowe w Warszawie – gdzie warto się wybrać?

Coraz więcej pracodawców wysyła swoich podwładnych na cykliczne konferencje branżowe. Wyjazd traktowany jest zarówno jako nagroda motywacyjna, jak i szansa na rozwój poprzez wniesienie do firmy nowych pomysłów i rozwiązań. Gdzie szukać informacji o ciekawych konferencjach biznesowych? Podpowiadamy!

Gdzie szukać informacji o ciekawych konferencjach na 2021 rok?

Chcesz wysłać swoich podwładnych na prestiżową konferencję, ale nie wiesz, gdzie szukać informacji o najciekawszych wydarzeniach? Najprostszym sposobem, by odnaleźć interesujący nas event, jest wyszukiwarka Google i opcja szukania zaawansowanego.

Aby znaleźć ciekawą konferencję, należy w polu wyszukiwania wpisać np. „konferencje Warszawa” lub konferencje biznesowe w Warszawie. Oczywiście można podać dowolne miasto, które nas interesuje. Rejon poszukiwań da się zawęzić, na przykład poprzez użycie frazy long tail – np. konferencje dla marketingu Warszawa. Dzięki temu odnajdziemy zarówno informacje o eventach podane na stronach internetowych, jak i w innych dokumentach, np. ulotkach PDF lub plikach graficznych.

Inny sposób na to, by dowiedzieć się o prestiżowych konferencjach na 2021 rok, to regularne sprawdzanie portali takich jak:

  • ebilet.pl – platforma sprzedażowa pozwala kupować bilety na różnego rodzaju wydarzenia, w tym także konferencje biznesowe;
  • konferencje24h.pl – użytkownicy portalu dodają na bieżąco informacje na temat planowanych konferencji biznesowych, można się z niego dowiedzieć o wydarzeniach organizowanych przez takie jednostki jak np. Polska Izba Przemysłu Chemicznego czy też Instytut Nowych Technologii.

Przykłady najciekawszych konferencji, które odbyły się w Polsce w 2020 roku

Jakie ciekawe konferencje miały miejsce w tym roku w naszym kraju? Mimo pandemii COVID-19 odbyło się wiele interesujących wydarzeń. Jednym z nich jest Sustainable Economy Summit Online – prestiżowa konferencja organizowana przez Executive Club. Cykliczne wydarzenie ma na celu promowanie i wdrażanie idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Ważnym elementem konferencji są zarówno dyskusje panelowe, jak i przyznanie nagród Sustainable Economy Awards firmom, które są odpowiedzialne społecznie.

Inne ciekawe wydarzenie to Digital HR Champions & Friends organizowane przez PwC Polska. Konferencja poświęcona jest problematyce wdrożeń rozwiązań chmurowych HR, w tym roku wydarzenie odbyło się w całości w formie online.

Dlaczego warto wysłać pracownika na konferencję biznesową?

Konferencje biznesowe to jeden z istotnych sposobów na rozwój pracowników. Dzięki uczestnictwu w prestiżowych wydarzeniach zatrudnione osoby odczuwają silną przynależność do struktur firmy, są także zmotywowane do dalszej pracy na wspólny cel. Panele prowadzone przez doświadczonych prelegentów, rozmowy z konkurencją, a także wspólne dyskusje na temat nowoczesnych rozwiązań, np. technologicznych, mogą zainspirować do tworzenia innowacyjnych projektów. Pracodawcy na całym świecie inwestują w swoich podwładnych i wysyłają ich na delegacje oraz branżowe wydarzenia, ponieważ doskonale wiedzą, że opłaci się to w perspektywie długofalowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.