Co jest najważniejsze w przesyłkach kurierskich?

0
443

W maju 2020 roku zostało przeprowadzone badanie na reprezentatywnej grupie internautów z Polski. Dotyczyło ono kurierów działających na naszym rynku. W ankiecie poruszano wiele istotnych kwestii, między innymi preferowany sposób wysyłki, opinie na temat marek kurierów oraz sprawdzano świadomość spontaniczną konsumentów. Wyniki były jednoznaczne – liderem na polskim rynku jest jeden kurier. Konkurencja została pobita praktycznie we wszystkich badanych kwestiach. Co stoi za sukcesem tej właśnie firmy i co ma ona do zaoferowania? Zapraszamy do lektury naszego artykułu! 

Jak Polacy oceniają firmy kurierskie?

Zacznijmy od tego, jaka forma dostawy jest najczęściej wybierana przez Polaków. Aż 80% badanych opowiedziało się za opcją dostarczenia przesyłki do paczkomatu! Na drugim miejscu znalazła się dostawa kurierem do domu lub pracy, z wynikiem 70%. Jednak paczkomaty nie mają sobie równych! Kurier InPost obsługujący taką formę dostawy został liderem także w innych kategoriach w przeprowadzonym badaniu. Tylko w przypadku tej marki świadomość spontaniczna wzrosła w skali roku. Także w kwestii docenienia i lubienia firm kurierskich to właśnie InPost osiągnął najwyższy wynik. Jest to nie tylko szybki kurier, ale także innowacyjny. Ludzie doceniają takie kwestie i lubią korzystać z usług wciąż rozwijających się przedsiębiorstw.

Oferta InPost – dlaczego warto skorzystać z tego kuriera?

W przesyłkach kurierskich bardzo ważna jest cena i szybkość, ale także bezpieczeństwo i rzetelność firmy. Na polskim rynku jest naprawdę dużo kurierów, dlatego ciężko jest być na topie przez cały czas. W związku z tym firmy powinny się cały czas rozwijać. Tak działa InPost. Ten szybki kurier stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować im jak najwygodniejsze rozwiązania. Stąd właśnie popularność paczkomatów, ale także innych rozwiązań. Z usług tej firmy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Mają nam naprawdę dużo do zaoferowania. 

Kurier lokalny – jak działa?

InPost oferuje bardzo przystępną i wygodną ofertę – kurier lokalny. Na czym ona polega? Możemy wysłać przesyłkę lokalnie, która dotrze do nadawcy jeszcze tego samego dnia! Taka opcja szybki kurier jest wbrew pozorom często potrzebna. Dodatkowo InPost wprowadził także dodatkową funkcję. Standardowo przesyłki dostarczane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Kurier lokalny z dodatkową opcją może dostarczać także w sobotę! Taka dostawa sprawdzi się w rozwijających się firmach, które potrzebują szybkich przesyłek. Kurier miejski pozwala na kompleksowe działanie z dostarczaniem paczek pod same drzwi.

Sprawdzone i pewne działanie z rzetelnym kurierem

Kurier miejski to świetne rozwiązanie dla różnego rodzaju firm. InPost wraz ze swoimi dodatkowymi opcjami dostawy ułatwia działanie i funkcjonowanie także klientom indywidualnym. Jeśli więc potrzebujemy skorzystać z formy dostarczania paczek jako kurier lokalny, możemy zaufać właśnie tej firmie. Wszystko przebiega sprawnie i łatwo, o czym przekonały się już setki tysięcy konsumentów. Opinie internautów mówią same za siebie. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here