Czy na forum dyskusyjnym znajdziemy dobrą pomoc prawną?

Osoby zadłużone poszukują porad prawnych w różnych miejscach. Najczęśniej jednak swoje poszukiwania rozpoczynają od Internetu. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo w sieci można znaleźć setki stron z poradami prawnymi, a także grupy wsparcia prawnego. Korzystając z pomocy prawnej na forum trzeba pamiętać, że porady tam udzielane nie zawsze muszą być pozbawione błędów.

Zacznijmy od tego, że nie mamy informacji kto siedzi po drugiej stronie i czy porady pisane przez tą osobę są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Osoba doradzająca na forum może nie mieć odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby doradzać w takich ważnych kwestiach.

Dlatego jeżeli już chcemy korzystać z poradnictwa prawnego w Internecie, to najlepiej jeżeli pochodzą one ze stron internetowych kancelarii prawnych.

Czy są fora internetowe warte uwagi?

Niewiele jest serwisów internetowych, gdzie znajdziemy sprawdzone porady o tematyce prawniczej. Szczególnie jeżeli interesuje nas tematyka prawa oddłużania. Jednym z takich nielicznych miejsce jest forum dla zadłużonych gdzie porad udzielają zawodowi prawnicy.

Jest to bezpłatne forum tworzone przez prawników z kancelarii Eurolege. Daje nam to pewność, że porady tam zamieszczone są rzetelne i oparte na wiedzy prawniczej. A co ważne takie porady są w pełni darmowe. To forum można znaleźć pod adresem www.forumdlazadluzonych.pl

Nie zważając na to jakie informacje przeczytamy w sieci, to i tak wszelkie działania powinniśmy konsultować z prawnikiem. Lepiej nie ryzykować działań na własną rękę, bo podejmując nieodpowiednie kroki możemy sobie jeszcze bardziej zaszkodzić. W szczególności jeżeli trzeba napisać jakieś pismo i wysłać je do wierzyciela, instytucji państwowej albo do sądu. Wtedy taka pomoc prawnika będzie nieoceniona!

Poszukując prawnika do prowadzenia naszej sprawy możemy skorzystać z rekomendacji znajomych lub rodziny, albo sprawdzić opinie w Google. Jest wiele firm prawniczych, które mają swoje strony internetowe i łatwo można zapoznać się z ich ofertą.

Gdzie szukać doświadczonego prawnika

Wśród nielicznych kancelarii, które specjalizują się w sprawach finansowych jest Kancelaria Eurolege. Od lat pracownicy tej kancelarii oddłużeniowej pomagają Polakom wyjść pętli finansowej. Co by nie pisać, to kancelaria eurolege opinie w Internecie ma bardzo pozytywne. Wśród jej specjalizacji jest właśnie pomoc pozwanym do sądu o zapłatę, oddłużanie chwilówek, oraz zwrot prowizji bankowej przy wcześniejszej spłacie kredytu.

Osoby, które chcą skorzystać z pomocy kancelarii mogą najpierw przesłać dokumenty do darmowej analizy prawnej. Taka analiza do niczego nie zobowiązuje i nie mamy obowiązku po niej zlecać prowadzenia sprawy. W każdej chwili możemy się wycofać. Jednocześnie za darmo dowiemy się, czy w naszej sytuacji oddłużenie będzie możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *